Potrzebna pilnie pomoc / SP nr 12 – Elbląg

/// Na wstępie bardzo was prosimy, przede wszystkim rodziców z Elbląga abyście udostępniając artykuł pomogli dzieciakom ze szkoły nr 12 w konkursie podwórka talentów ,, nivea ,, – wystarczy oddać głos ! To nic nie kosztuje ///

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że takim sposobem możemy sprawić dzieciakom z wyżej wymienionej szkoły radość, ale żeby podwórko powstało potrzeba pilnie głosów, na dzień 7 czerwca z naszym miastem wygrywał Olsztyn i Szkoła Podstawowa nr 33, mając na uwadze to, że prosicie nas o pomoc  publikujemy link do fb oraz do oddania głosu !

No i cóż tu Wam powiedzieć….u nas wczoraj głosów oddanych jeszcze mniej,bo 731, a na Olsztyn Sp nr 33 oddano ich…

Slået op af Szkoła Podstawowa Nr 12 w ElblaguTorsdag den 7. juni 2018

 

Link przekierowujący do oddania głosu 

https://podworko.nivea.pl/2018/lokalizacja/96-elblag

KONKURS TRWA DO 22 CZERWCA, W TYM CZASIE NALEŻY WYPRZEDZIĆ RYWALA

Z podwórka Nivea korzystać będą mogli nie tylko uczniowie placówki która bierze udział w konkursie a także wszystkie inne dzieci z naszego miasta, cel szczytny ! 

Elbląg – Liczymy na was !!!